28 kwietnia 2024

Komunikat z rozgrywek rewanżowych PALPSM z 8 lutego

HrubieszówHrubieszów

Kolejka bez większych emocji. W pierwszym meczu Horodło przegrywa z Kościuszką, ale słaba dyspozycja Kościuszki powinna była zostać wykorzystana przez przeciwnika.

***

W pięciu meczach padły następujące wyniki:
Kościuszko – LOwHorodło 2:0 (25 : 21, 25 : 21)
LOwHorodło – AT Orlen Gaz 0:2 (25 : 11, 25 : 23)
AT Orlen Gaz – ZS nr 1 2:0 (25 : 0, 25 : 0) (walkower)
UKS Ogólniak – Pawex 0:2 (12 : 25, 14 : 25)
Pawex – ZS nr 1 2:0 (25 : 0, 25 : 0) (walkower)

KOMUNIKAT – plik do pobrania >>

***

TABELA
(Miejsce/Nazwa drużyny/Rozegrane mecze/Punkty)

***

Kolejka bez większych emocji. W pierwszym meczu Horodło przegrywa z Kościuszką, ale słaba dyspozycja Kościuszki powinna była zostać wykorzystana przez przeciwnika. Niestety zawodnicy z Horodła w końcówkach seriami psuli zagrywki i popełniali błędy po swojej stronie siatki. Kościuszko w takiej dyspozycji może zapomnieć o walce o pudło w lidze. Obrona w polu, brak bloku złe przyjęcie to główne słabości Kościuszki.

W drugim meczu LO Horodło spotkało się z AT Orlen Gaz. Pierwszy set dla Orlenu do 11. Drugi set też do stanu 22:15 wydawał się bez historii. Coś się nagle stało i mieliśmy wynik 23:23. Końcówka dla Orlenu. Niewiele brakowało a druga faworyzowana drużyna w tej kolejce boleśnie by się przekonała, że Horodło to solidna paka i nie można jej ignorować do końca meczu.

Trzeci mecz, podobnie jak piąty na skutek braku ZS nr 1 walkowerem. 25:0 , 25:0 dla Orlenu (w piątym meczu dla Pawexu).

Czwarty mecz gładko wygrany przez Pawex. Tu mała refleksja. UKS Ogólniak bez Kulczyńskiego traci naprawdę dużo.