28 Finał WOŚP w Horodle

Za nami 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gminie Horodło. Dzięki fantastycznym wolontariuszom oraz darczyńcom z Gminy Horodło był on wyjątkowy.

Reklamy

 

 

W tym roku z orkiestrą grała Starosta Hrubieszowski Maryla Symczuk oraz Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Danuta Muzyczka.

Wasze zaangażowanie sprawiło, że kwoty w puszkach i z licytacji pozwoliły zebrać rekordową kwotę 9.516 zł. Finał wydarzenia miał miejsce w Gminnym Ośrodku Kultury w Horodle, uświetniły go występy lokalnych zespołów przeplatane licytacjami, które prowadził Paweł Augustynek – szef sztabu WOŚP w Horodle. Było również symboliczne światełko do nieba. Dużą popularnością cieszyły aukcje przygotowane przez Starostę Hrubieszowskiego Marylę Symczuk.

Starosta Hrubieszowski Maryla Symczuk w swoim wystąpieniu podziękowała organizatorom i wolontariuszom za ogromne zaangażowanie i wielkie serca. Zebrane kwoty pozwolą na zakup przez Fundację WOŚP najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci w całej Polsce. Sprzęty z czerwonym serduszkiem znajdują się również w hrubieszowskim szpitalu.

Mieszkańcom gminy Horodło jeszcze raz serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie! Razem daliśmy radę!


tekst i fot.: Starostwo Powiatowe w HrubieszowieZobacz też:

POWIAT – Horodło: Celebrytka na licytacji WOŚP

POWIAT – 28 Finał WOŚP w Horodle. Do wylicytowania Dzień Niespodzianka oraz Niezapomniany Rejs ze Starostą