17 lipca 2024

Dołhobyczów: #Challengeniebieskiemotyle2021

Wystarczy ubrać się na niebiesko i wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla”.

Reklamy

Przygraniczne Centrum Kultury i Rekreacji w Dołhobyczowie przyjęło wyzwanie #challengeniebieskiemotyle2021.

Czas na kolejną nominację!

Reklamy

Zapraszamy:

1. GOK Mircze,

Reklamy

2. GOK Horodło,

3. GOK Werbkowice.

Zapraszamy wyżej wymienione instytucje do uczestnictwa w wyzwaniu zainicjowanym przez Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu.

Celem akcji jest poszerzanie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom.

Jak przekazać taką niebieską iskierkę przyjaźni? To bardzo proste.

Wystarczy:

1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).

2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla”.

3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres: motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com. Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).

4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.

5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.

5. Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin. Trzymamy kciuki za nominowane osoby i życzymy powodzenia!

(info i fot. PCKiR Dołhobyczów)


Zobacz też:

Dołhobyczów: Ciekawostki Pani Kredki… Perspektywa linearna – WIDEO

Dołhobyczów: Ciekawostki Pani Kredki… Perspektywa linearna – WIDEO


LubieHrubie na Instagramie