20 maja 2024

Film OSP Trzeszczany nagrodzony!

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłasiła konkurs dla Ochotniczych Straży Pożarnych na krótki film pt. „BEZPIECZNA ZABAWA I PRACA NA WSI PODCZAS WAKACJI”. OSP Trzeszczany jako czwarta drużyna w województwie na pięć nagrodzonych dostał nagrodę i otrzymała torbę medyczną do ratowania życia ludzkiego OSP R1.

 

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłasiła konkurs dla Ochotniczych Straży Pożarnych na krótki film pt. „BEZPIECZNA ZABAWA I PRACA NA WSI PODCZAS WAKACJI”.

Przedmiotem konkursu był krótki film promocyjny lub reklamowy ujęty w formie multimedialnej, trwający od 60 do 120 sekund o tematyce promującej bezpieczną zabawę i pracę na wsi podczas wakacji.

Okres wakacji to czas wypoczynku, ale również wytężonych prac w rolnictwie i niestety wypadków z udziałem dzieci. Celem przeprowadzanej kampanii jest dążenie do ograniczenia wypadków oraz poprawy ochrony zdrowia wśród rolników i członków ich rodzin.

OSP Trzeszczany jako czwarta drużyna w województwie na pięć nagrodzonych dostał nagrodę i otrzymała torbę medyczną do ratowania życia ludzkiego OSP R1.

Autorem filmu jest OSP Trzeszczany. Film kręcony w Trzeszczanach. w filmie udział brali dzieci z drużyny młodzieżowej OSP Trzeszczany Pierwsze ,strażacy mieszkańcy Trzeszczan i Katowic.

 

 

 źródło, wideo, fot. https://www.facebook.com/ospTrzeszczany/