Gmina Dołhobyczów: Dzień Kobiet w Witkowie

3 marca 2018 r. świetlica wiejskiej w Witkowie stała się miejscem spotkania Pań z Gminy Dołhobyczów, które postanowiły uczcić zbliżający się Dzień Kobiet.

Reklamy

 

Kobiety?!

„Dawniej ich uroda była natchnieniem dla poetów. Dziś kobiety są… jeszcze piękniejsze.

Reklamy

Dawniej siedziały w domu i pilnowały ogniska domowego.

Dziś można je spotkać w każdym zawodzie,

Co oczywiście nie oznacza,

Że zaniedbują ogniska domowego.

I tylko złośliwcy twierdzą, że:

Od kiedy zjawiła się baba na orbicie, nawet już tam w niebie trudno być aniołem”.

 

3 marca 2018 r. świetlica wiejskiej w Witkowie stała się miejscem spotkania Pań z Gminy Dołhobyczów, które postanowiły uczcić zbliżający się Dzień Kobiet.

Czas ten był świetnią okazją aby podziękować wszystkim Paniom za ich zaangażowanie w działalność społeczną i nieoceniony wkład jakli wnoszą w życie Gminy.

Świętowanie rozpoczął Wójt Gminy Dołhobyczów Pan Grzegorz Drewnik, który podkreślając wyjątkową rolę kobiet w życiu społeczności lokalnej, wyraził swoją wdzięczność i złożył wszystkim reprezentantom płci pięknej serdeczne życzenia. Wiele ciepłych słów do zgromadzonych w świetlicy Pań skierował również Przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie Pan Paweł Kłosiński.

Do życzeń dołączony był symboliczny goździk dla każdej z Pań oraz słodki upominek.

Uświetnieniem Dnia Kobiet w Witkowie był program artystyczny przygotowany przez dziecięcą grupę tameczną „O Mega”, kabaret „Relax” z Przewodowa oraz koncert wokalistek z Hrubieszowa, które pięknie śpiewały „o kobietach i dla kobiet”.

Dodatkową atrakcją było stoisko „AVON” gdzie można było skorzystać z porad konsultantek, kupić kosmetyki oraz wylosować zestawy upominkowe.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze przy kawie i ciastku. Było okazją do oderwania się od codziennych trosk i problemów.

Organizatorami wydarzenia byli: Wójt Gminy Dołhobyczów, Sołectwo Witków i Przygraniczne Centrum Kultury i Rekreacji w Dołhobyczowie.

Dziękujemy wszystkim za pomoc i zaangażowanie, szczególnie Kołu Gospodyń Wiejskich z Witkowa, Sołectwu Witków, Wójtowi Gminy Dołhobyczów, rodzicom dzieci z grupy tanecznej „O Mega”, artystom oraz wszystkim Paniom, które chciały spędzić z nami to sobotnie popołudnie.


„O kobiety, jak wielka jest wasza potęga!

Od Was szczęście pochodzi, jeśli go doznajem,

Od kolebki do trumny władza wasza sięga,

Bez was pustynia, z Wami świat może być rajem”.


źródło i fot. PCKiR Dołhobyczów