Gmina Hrubieszów: Odczyty wodomierzy przez telefon

Gminny Zakład Usług Komunalnych w Hrubieszowie z siedzibą w Świerszczowie prosi odbiorców o odczytanie wodomierzy i przekazywanie informacji o zużyciu wody telefonicznie. Mieszkańcy gminy powinni to zrobić najpóźniej do 31 maja.

Reklamy

 

Gminny Zakład Usług Komunalnych w Hrubieszowie z/s w Świerszczowie w związku z istniejącym zagrożeniem epidemiologicznym, spowodowanym przez koronawirusa SARS-CoV-2, zwraca się z prośbą do odbiorców o telefoniczne podawanie stanu liczników zużycia wody do dnia 31.05.2020r. W przypadku braku informacji od odbiorcy o stanie wodomierza opłata zostanie naliczona z uwzględnieniem średniej ilości wody lub ścieków z okresu ostatnich 3 miesięcy.

 

Wykaz numerów telefonów do konserwatorów:

Holc Zbigniew 508 100 422 – Stefankowice, Stefankowice Kolonia, Kułakowice Pierwsze, Kułakowice Drugie, Kułakowice Trzecie, Ubrodowice, Annopol, Moniatycze Kolonia, Turkołówka, Wołajowice, Husynne Wieś, Kobło, Moroczyn, Teptiuków.

Jeczeń Jerzy 797 654 892 – Dziekanów osiedle, Husynne osiedle, Świerszczów.

Makowiec Andrzej 797 659 269 – Czerniczyn, Masłomęcz, Kozodawy, Łotoszyny, Metelin, Brodzica, Dąbrowa, Gródek (tzw. Nowy).

Malinowski Kazimierz 504 149 483 – Moniatycze, Moniatycze Kolonia bloki, Janki, Nowosiółki, Czortowice, Obrowiec, Dziekanów Wieś, Szpikołosy.

Mirocki Robert 797 659 655 – Mieniany, Czumów, Ślipcze, Kosmów, Cichobórz, Gródek (tzw. Stary).

 

info: UG Hrubieszów