Gmina Werbkowice: Zainteresowany OZE? Złóż deklarację

Mieszkańcy gminy Werbkowice, zainteresowani dofinansowaniem kosztów instalacji źródeł energii odnawialnej w ich budynkach, proszeni są o składanie wstępnych deklaracji.

Reklamy

W drugiej połowie tego roku planowane jest ogłoszenie pierwszych naborów wniosków o dofinansowanie w formie bezzwrotnej dotacji do 70% kosztów instalacji źródeł energii odnawialnej (OZE).

W związku z tym, władze gminy Werbkowice zapraszają zainteresowanych mieszkańców do złożenia wstępnych deklaracji chęci udziału w projekcie, który polegał na montażu instalacji odnawialnych źródeł energii w budynkach mieszkalnych, stanowiących własność osób fizycznych.

Wypełnioną załączoną poniżej wstępną deklarację można złożyć w sekretariacie Urzędu Gminy Werbkowice lub wysłać skan podpisanej deklaracji na adres e-mail: ug@werbkowice.pl

W przypadku zainteresowania projektem wymaganej liczby mieszkańców gminy, kolejnym etapem będą spotkania informacyjne przeprowadzone przez ekspertów, w czasie których omawiane będą zasady uczestnictwa w projekcie, dokumenty rekrutacyjne oraz przekazywana będzie szczegółowa informacja o OZE.

Wstępna deklaracja »

Więcej na stronie Urzędu Gminy Werbkowice »

(info: UG Werbkowice, fot. lubiehrubie.pl)


Zobacz też:

Narkotykowy skład u mieszkańca powiatu hrubieszowskiego – ZDJĘCIA

Narkotykowy skład u mieszkańca powiatu hrubieszowskiego – ZDJĘCIA