Gminny Dzień Dziecka w Dołhobyczowie

Z dużą satysfakcją pragniemy podzielić się wrażeniami z Gminnego Dnia Dziecka zorganizowanego w dniu 1 czerwca 2017 r. w Dołhobyczowie.

Reklamy

 

Frekwencja przerosła oczekiwania organizatorów, którymi byli: Stowarzyszenie „Aktywni” w Przewodowie, Wójt Gminy Dołhobyczów, Przygraniczne Centrum Kultury i Rekreacji w Dołhobyczowie.

Organizatorzy zadbali o to, aby ten wyjątkowy dzień był jak najbardziej udany i różnił się od zwykłego dnia spędzonego w szkole czy w domu.

Na liczne przybyłe dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Najmłodszych zabawiali animatorzy, którzy organizowali gry, zabawy, eksperymenty naukowe, oraz licznekonkursy z nagrodami które ufundował Wójt Gminy Dołhobyczów i Stowarzyszenie „Aktywni” w Przewodowie.

Dla lubiących rywalizację przygotowano konkurencje sportowo – rekreacyjne oraz warsztaty tanecznie i plastyczne. Były postacie bajkowe, przejażdżka na koniu, malowanie twarzy, pokaz sprzętu Straży Pożarnej czy quady Straży Granicznej. Dużym zainteresowaniem cieszyła się Zumba jaki i taniec ,, belgijka ”.

Gminny Dzień Dziecka przyciągnął kilkaset dzieci z całej gminy i okolic wywołując wiele uśmiechu i radości, zarówno wśród najmłodszych jak i rodziców.

Organizatorzy serdecznie dziękują Dyrektorom Szkół z terenu gminy, nauczycielom, opiekunom, Straży Pożarnej w Dołhobyczowie, Placówce Straży Granicznej w Dołhobyczowie, Panu Markowi Koperze oraz wszystkim osobom za pomoc w realizacji tego wydarzenia.

A Wszystkim Dzieciom z okazji ich święta życzymy:

„aby ich dzieciństwo

było jak najlepsze

i  aby trwało jak najdłużej…”

 

Przygraniczne Centrum Kultury i Rekreacji w Dołhobyczowie

 

Więcej zdjęć:

http://www.dolhobyczow.naszgok.pl/n,gminny

 

źródło i fot. PCKiR Dołhobyczów