Koncert charytatywny dla Przemka przeniesiony z Werbkowic do Hrubieszowa

Czasami tak w życiu bywa, że wcześniejsze ustalenia i plany trzeba po prostu zmieniać…

Reklamy

 

Chcielibyśmy wszystkich poinformować, że nastąpiła zmiana miejsca koncertu charytatywnego dla Przemysława Jaskuły z Werbkowic.

Z przyczyn niezależnych od pomysłodawców i organizatorów akcji pomocowej dla Przemka, koncert odbędzie się w sobotę 21 marca 2020 o godzinie 14.00, w Hrubieszowskim Domu Kultury.

Reklamy

Dla nas organizatorów, nieważne było gdzie, oby tylko ten Koncert się odbył, bo za daleko już zaszły pewne sprawy, żeby odmawiać zespoły. Tym bardziej, że założyliśmy już w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji Komitet Pomocy dla Przemysława Jaskuły z pozwoleniem na przeprowadzenie zbiórki.

Dla nas najważniejsze jest to, żeby pomóc Przemkowi wyzdrowieć po wypadku. Odwiedziliśmy Przemka w niedzielę, w jego rodzinnym domu. Siedział na wózku i uśmiechał się do nas, bardzo dziękował wszystkim zaangażowanym kolegom. Widać było, że rozbudziło to w nim nadzieję na wyzdrowienie.

Rehabilitant przychodzi do niego do domu i jestem przekonana, że powróci szybko do zdrowia. Trochę jest problem, bo mieszkanie znajduje się na drugim piętrze i póki co, to trzeba go po prostu znosić.

Nadal nic się nie zmieniło i 21 marca na hrubieszowskiej scenie wystąpią dla Przemka następujące zespoły: MALIBU, ENERGY GIRLS, BAFLO, NOKAUT, VEGAS, MEFFIS, MEGUSTAR, KING SIZE, muzyczna oprawa DJ Dawid Ardi, natomiast licytację poprowadzi DJ Piotrek Nielo Nieleszczuk. Gwiazdą Koncertu będzie zespół MEJK z Morąga.

Podczas koncertu przeprowadzane będą licytacje i dzieci zatańczą zumbę.

Wkrótce pojawią się plakaty informujące o szczegółach koncertu.

21 marca, od godziny 13, na parkingu przy GOK w Werbkowicach, będzie podstawiony bus i jeżeli ktoś zechce pojechać, i zechce wrzucić do puszki pieniążki, i posłuchać dobrej muzyki, to zapraszamy bardzo serdecznie do Hrubieszowa ludzi z Werbkowic i okolic. Naprawdę każdy grosz się liczy.

Jeżeli ktoś z państwa chciałby podarować jakiś przedmiot lub usługę do licytacji, to proszę dzwonić:

Mateusz Sołtysiak 607 794 168

Danuta Muzyczka 601 341 445

 

Danuta Muzyczka

fot. DM

 


 

Zobacz też:

POWIAT – Werbkowice: Koncert charytatywny dla Przemka

SPORT – Pomóżmy Przemkowi stanąć na nogi!