Koncert charytatywny dla Przemka przeniesiony z Werbkowic do Hrubieszowa

Czasami tak w życiu bywa, że wcześniejsze ustalenia i plany trzeba po prostu zmieniać…

Reklamy

 

Chcielibyśmy wszystkich poinformować, że nastąpiła zmiana miejsca koncertu charytatywnego dla Przemysława Jaskuły z Werbkowic.

Z przyczyn niezależnych od pomysłodawców i organizatorów akcji pomocowej dla Przemka, koncert odbędzie się w sobotę 21 marca 2020 o godzinie 14.00, w Hrubieszowskim Domu Kultury.

Dla nas organizatorów, nieważne było gdzie, oby tylko ten Koncert się odbył, bo za daleko już zaszły pewne sprawy, żeby odmawiać zespoły. Tym bardziej, że założyliśmy już w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji Komitet Pomocy dla Przemysława Jaskuły z pozwoleniem na przeprowadzenie zbiórki.

Dla nas najważniejsze jest to, żeby pomóc Przemkowi wyzdrowieć po wypadku. Odwiedziliśmy Przemka w niedzielę, w jego rodzinnym domu. Siedział na wózku i uśmiechał się do nas, bardzo dziękował wszystkim zaangażowanym kolegom. Widać było, że rozbudziło to w nim nadzieję na wyzdrowienie.

Rehabilitant przychodzi do niego do domu i jestem przekonana, że powróci szybko do zdrowia. Trochę jest problem, bo mieszkanie znajduje się na drugim piętrze i póki co, to trzeba go po prostu znosić.

Nadal nic się nie zmieniło i 21 marca na hrubieszowskiej scenie wystąpią dla Przemka następujące zespoły: MALIBU, ENERGY GIRLS, BAFLO, NOKAUT, VEGAS, MEFFIS, MEGUSTAR, KING SIZE, muzyczna oprawa DJ Dawid Ardi, natomiast licytację poprowadzi DJ Piotrek Nielo Nieleszczuk. Gwiazdą Koncertu będzie zespół MEJK z Morąga.

Podczas koncertu przeprowadzane będą licytacje i dzieci zatańczą zumbę.

Wkrótce pojawią się plakaty informujące o szczegółach koncertu.

21 marca, od godziny 13, na parkingu przy GOK w Werbkowicach, będzie podstawiony bus i jeżeli ktoś zechce pojechać, i zechce wrzucić do puszki pieniążki, i posłuchać dobrej muzyki, to zapraszamy bardzo serdecznie do Hrubieszowa ludzi z Werbkowic i okolic. Naprawdę każdy grosz się liczy.

Jeżeli ktoś z państwa chciałby podarować jakiś przedmiot lub usługę do licytacji, to proszę dzwonić:

Mateusz Sołtysiak 607 794 168

Danuta Muzyczka 601 341 445

 

Danuta Muzyczka

fot. DM

 


 

Zobacz też:

POWIAT – Werbkowice: Koncert charytatywny dla Przemka

SPORT – Pomóżmy Przemkowi stanąć na nogi!