Mircze: Zapraszamy na warsztaty plastyczne dla dzieci i zajęcia ruchowe dla seniorów

Gminny Ośrodek Kultury w Mirczu, zaprasza dzieci w wieku od 10 do 16 lat do udziału w warsztatach plastyczno – artystycznych, a seniorów w zajęciach ruchowych.

Reklamy

Gminny Ośrodek Kultury jako Partner Projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Mircze im. Wincentego Rulikowskiego w Mirczu, zaprasza dzieci w wieku od 10 do 16 lat do udziału w warsztatach plastyczno – artystycznych.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy są przyjmowane w Gminnej Bibliotece Publicznej do 9 lipca do godz. 15:00. Tego samego dnia o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie organizacyjne w Samorządowym Zespole Szkół w Mirczu. Więcej szczegółów w załączonych poniżej dokumentach.

Także 9 lipca w SZS w Mirczu odbędą się pierwsze zajęcia ruchowe dla seniorów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godz. 17:00. Do udziału w zajęciach ruchowych nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja, wystarczy przyjść na pierwsze zajęcia. prosimy pamiętać o wygodnym – sportowym ubraniu oraz wodzie i ręczniku.


Regulamin Warsztatów plastyczno-artystycznych>>>

Oświadczenie>>>

Formularz zgłoszeniowy>>>


Działanie realizowane jest w ramach Projektu p.n. : „Aktywni na zawsze – organizacja wydarzeń podnoszących aktywność oraz rozwijających pasje i zainteresowania mieszkańców podregionu Gotania”, realizowanego na rzecz mieszkańców Regionu Gotanii, w tym Gminy Mircze w ramach projektu „Od wizji do nowoczesnego zarządzania podregionem Gotania”, współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy 
z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.


Gok Mircze