Powiat hrubieszowski: Zatrzymano dwóch pijanych kierowców

Podczas minionego weekendu na terenie powiatu hrubieszowskiego policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących, którzy mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie usiedli za kierownicę. Jak ustalono jeden z nich posiada dodatkowo sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Reklamy

 

W miniony weekend na terenie powiatu hrubieszowskiego zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie kierowali pojazdami mechanicznymi.

Do zatrzymania 43-letniego mieszkańca gminy Hrubieszów doszło w miejscowości Kozodawy, w gminie Hrubieszów. Kiedy mundurowi sprawdzili stan trzeźwości 43-letniego kierowcy Opla, okazało się, że ma on ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów do 2020 roku. Mężczyzna tłumaczył funkcjonariuszom, że w sumie nic się nie stało, bo on tylko „wypił flaszkę z sąsiadem”.

Reklamy

Następny nietrzeźwy kierowca został zatrzymany w miejscowości Nieledew przez dzielnicowego z Posterunku Policji w Trzeszczanach. 41-letni kierowca Mazdy miał w organizmie 2,2 promila alkoholu. Teraz obaj mężczyźni odpowiedzą teraz przed sądem.

 

 

źródło: KPP Hrubieszów (E.K.)