18 lipca 2024

Powitanie Lata w Mirczu

8 czerwca na stadionie w Mirczu festynem „Powitanie lata” otwarto sezon imprez plenerowych organizowanych w gminie Mircze.

Reklamy


W trakcie imprezy zespół „Arabeska” wystąpił w trzech odsłonach z okazji 6-lecia swojej działalności (program cygański, polski i międzynarodowy).

Nie zabrakło także innych zespołów. Na mireckiej scenie wystąpili: zespół „SMILE”, kapela „MOCH-BAND” działające przy GOK Mircze, zespół „SAUIN” (muzyka irlandzka oraz zespół „MOTIF” (muzyka disco-polo), który poprowadził wieczorną zabawę pod gwiazdami.

Reklamy

Dla najmłodszych uczestników imprezy zorganizowano panel zabaw, w których wszyscy uczestnicy otrzymali upominki. Z racji 15-lecia współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Mirczu z Przedsiębiorstwem „DREAMS” z Komarowa, Dyrektor GOK Mircze oraz Wójt Gminy Mircze wręczyli pamiątkowe podziękowania Zdzisławie i Piotrowi Cycom, którzy odwzajemnili się podobnymi podziękowaniami.

Na zakończenie programu dziennego, zaraz po zachodzie słońca grupa kuglarska „ILUZJA” dała niesamowity pokaz teatru ognia.

Reklamy

Organizatorami imprezy byli: Wójt Gminy Mircze, Gminny Ośrodek Kultury w Mirczu oraz Przedsiębiorstwo „DREAMS” z Komarowa.

Zobacz zdjęcia >>


źródło i fot. GOK Mircze