23 maja 2024

Sukcesy młodych informatyków z Zespołu Szkół w Strzyżowie

12 lutego 2016 r. odbył się XII Regionalny Konkurs Informatyczny „Dzień Bezpiecznego Komputera”, którego głównym organizatorem był Zespół Szkół Energetycznych w Lublinie we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli, pod honorowym patronatem Kuratora Oświaty w Lublinie, Prezydenta Miasta Lublin i Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

 

Podczas konkursu wyłoniono 12 laureatów i grupę wyróżnionych. Z Zespołu Szkół w Strzyżowie do konkursu zakwalifikowano ucznia szkoły podstawowej Patryka Żaroffe – kl. V i ucznia gimnazjum Błażeja Błaziaka – kl. II G. Chłopcy bardzo dobrze wykazali się swoją wiedzą podczas konkursu, ponieważ obaj zostali laureatami z wyróżnieniem. Gratulujemy!

Do konkursu uczniów przygotowała p. Maria Mielniczuk. Podczas konkursu odbyły się wykłady tematyczne wygłoszone przez przedstawicieli straży Miejskiej Urzędu Miasta Lublin, Wojewódzkiej i Miejskiej Komendy Policji w Lublinie, Urzędu Miasta Lublin.


Więcej informacji na stronie Zespołu Szkół Energetycznych w Lublinie:

http://www.zsen.lublin.pl/index.php/aktualnosci/wydarzenia/685-podsumowanie-xii-regionalnego-konkursu-informatycznego-dzien-bezpiecznego-komputera