5 marca 2024

Szpikołosy zapraszają do Cudownego Świata Krasnali

Szpikołosy zapraszają do CUDOWNEGO ŚWIATA KRASNALI przede wszystkim dzieci, które przeżyją mnóstwo przygód i niespodzianek przygotowanych przez krasnoludki – pomocników i psotników i poznają życie wśród jagód, borówek, kwiatów i drzew, oraz arcyciekawą historię miejscowości spisaną przez Koszałka – Opałka.

Reklamy

Dorosłych Koszałek-Opałek poprowadzi w krainę lat szczęśliwego dzieciństwa, wspaniałych smaków i zapachów, pomoże znaleźć okruchy wielkiej historii, poznać ludzi z pasją i miłością do własnej ziemi.

Tutaj ze zdziwieniem odkryjesz zmagania wielu pokoleń społeczników, patriotów i twórców, czyli ważne cząstki tego, co określamy mianem kultury polskiej. Zapraszamy od 1 maja do 30 września, a przy sprzyjającej jesiennej pogodzie nawet do 20 października.

Reklamy

Wszystkie oferty kierowane są do szkół, zakładów pracy oraz turystów zorganizowanych w grupach od 20 do 50 osób.

Kontakt:
Halina Najczuk – tel. 84 698 14 72 lub 665 077 776
CUDOWNY ŚWIAT KRASNALI
Szpikołosy 42
22-500 Hrubieszów

 

Wioskę uruchomiono dzięki pomocy Urzędu Gminy Hrubieszów i dotacji uzyskanej przez Stowarzyszenie Kobiet Gminy Hrubieszów – Polskie Kwiaty z siedzibą w Wołajowicach, w ramach działania 413 – Wdrażanie lokalnej strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013.