22 lutego 2024

Uchanie: Piknik rodzinny „To u nas gminne – szczepimy się” – ZDJĘCIA

25 lipca, na stadionie sportowym w Uchaniach, odbył się piknik rodzinny „To u nas gminne – szczepimy się”.

Reklamy

Na początek głos zabrał wójt gminy Uchanie Leszek Czerwonka, który powitał wszystkich oraz zachęcał do szczepień przeciwko COVID-19.

Po ogłoszeniu wyników oraz wręczeniu nagród w konkursie plastycznym „Dziadku, babciu – zaszczep się”, odbyła się olimpiada sportowa dla KGW, która dostarczyła nie lada emocji. Dzielne Panie oraz jeden Pan walczyli o cenne nagrody dla swojego KGW, zaliczając konkurencje sprawnościowe.

Reklamy

Najmłodsi uczestnicy pikniku dzielnie rywalizowali natomiast w mini olimpiadzie sportowej specjalnie dla nich przygotowanej.

Zespół „Staszicowiacy” umilił czas grając i śpiewając na ludowo. Wystąpił również zespół wokalno – instrumentalny „Zorza”. Dla młodzieży zagrały na rockowo zespoły „Kwadrans” oraz „Orion”.

Piknik kulinarnie opanowały panie i panowie z KGW z terenu gminy Uchanie. Różnorodne potrawy, które były na stoiskach zaspokoiły nawet najbardziej grymaśne podniebienia. Kto nie próbował tych smakołyków – niech żałuje – takich produktów próżno szukać w sklepie, robione są wyłącznie na specjalne okazje. Cieszymy się bardzo, że po tak długiej przerwie mogliśmy się nareszcie znowu razem spotkać i bawić na imprezie plenerowej.

­
Zdjęcia na stronie GOK Uchanie »

­

(info i fot. GOK Uchanie)


Zobacz też:

Wypadek w Świerszczowie – ZDJĘCIA

Wypadek w Świerszczowie – ZDJĘCIA


LubieHrubie na Instagramie