23 maja 2024

Werbkowice: Kartka Świąteczna na Boże Narodzenie 2016

1 grudnia rozstrzygnięto IV Gminny Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem „Kartka świąteczna na boże narodzenie”.

 

Komisja w składzie: Sławomir Bednarczuk – inspektor ds. oświaty, kultury i sportu w Werbkowicach Agnieszka Pawlos – instruktor GOK, członek komisji Elżbieta Swatek-Wańczycka – pracownik GOK, instruktor plastyki, członek komisji po obejrzeniu wszystkich prac nadesłanych do konkursu, biorąc pod uwagę inwencję artystyczną, pomysły związane z tematem konkursu i zastosowaniem różnych technik plastycznych postanowiła nagrodzić:

w kategorii przedszkole

– Szymon Korol z PSP w Gozdowie – Szymon Prus z PSP w Podhorcach – Zofia Bieńko z PSP w Podhorcach – Karolina Dąbrowska z PSP w Malicach – Maja Gil z PSP w Malicach

w kategorii od kl.I do kl.III – Miłosz Wesołowski kl.III z PSP w Gozdowie – Przemysław Czerwiński kl.III z ZS w Sahryniu – Wojciech Żyła kl.III z ZS w Werbkowicach – Karolina Rajtak kl.II z ZS w Werbkowicach – Natalia Bielak kl.I z PSP w Honiatyczach – Zuzanna Prystupa kl.II z PSP w Podhorcach – Szymon Kowalczuk kl.I z PSP w Malicach

w kategorii od IV kl. do kl.VI – Emilia Jarosz kl.IV z PSP w Malicach – Roksana Krzywonos kl.V z PSP w Podhorcach – Ewelina Jasina kl.VI z PSP w Terebiniu – Paweł Kolano kl.VI z ZS w Sahryniu

w kategorii gimnazjum – Joanna Skowyra kl.III z ZS w Werbkowicach – Wiktoria Klimkowicz kl.II z ZS w Sahryniu – Oliwia Wietrzyk kl.II z ZS w Sahryniu – Grzegorz Ptak kl.III z ZS w Sahryniu – Wiktoria Ćmiel kl.III z ZS w Werbkowicach.

Ogółem na konkurs wpłynęło 206 prac plastycznych z 6 Publicznych Szkół Podstawowych, 2 Zespołów Szkół i 3 oddziałów przedszkolnych.

Nagrody ufundowali organizatorzy konkursu: Wójt Gminy Werbkowice, Rada Gminy Werbkowice oraz Gminny Ośrodek Kultury w Werbkowicach. Dodatkowo konkurs wsparła finansowo Pani Magdalena Kowalczyk – wiceprzewodniczący Rady Gminy Werbkowice, której bardzo dziękujemy.

 

Zdjęcia:

https://www.facebook.com/pg/GOKwWerbkowicach/photos/?tab=album&album_id=1185293204919305

 

fot. GOK Werbkowice