26 maja 2024

Werbkowice: Trwa V Międzypowiatowy Festiwal Zespołów Śpiewaczych

W Werbkowicach w dniach 14 – 15 listopada 2015 r. trwa V Międzypowiatowy Festiwal Zespołów Śpiewaczych. Zapraszamy na koncerty.


Kolejność prezentacji podczas festiwalu:


V MIĘDZYPOWIATOWY FESTIWAL ZESPOŁÓW ŚPIEWACZYCH 


Werbkowice 14 listopada (sobota) 2015r.

Kolejność prezentacji

GODZ. 11.00 – OFICJALNE OTWARCIE FESTIWALU

GODZ. 11.10 – ROZPOCZĘCIE PRZESŁUCHAŃ KONKURSOWYCH

1. CZERWONE RÓŻE GOK WOŁAJOWICE
2. OSTROWIACY GOK TRZESZCZANY
3. PROMIEŃ SKK SŁONECZKO
4. OGRODNICZKI KGW ŁABUNIE
5. ZUZANKI GOK WOŁAJOWICE
6. ZDZISŁAWA SZEWCZUK GOK BIAŁOPOLE
7. HALINA RADOMSKA GCKSIT WOJSŁAWICE
8. CZESŁAWA MOJSYN GCKSIT WOJSŁAWICE
9. STEFAN SAKOWSKI GOK SAWIN
10. TARNA-VOX UG TARNAWATKA
11. JADWIGA KENDZIERAWSKA GOK SAWIN
12. ZOFIA SULIKOWSKA GCKSIT WOJSŁAWICE
13. KRYSTYNA CELIŃSKA GOK SAWIN
14. POKOLENIE GOK WOŁAJOWICE
15. ALBINA DMITRUK GOK SAWIN
16. JULIA AUGUSTYNEK BIAŁOPOLE
17. JADWIGA MAJÓWKA GOK SAWIN
18. KLUB ZŁOTEGO WIEKU HDK HRUBIESZÓW

PRZERWA TECHNICZNA (25 minut)

19. FLOWERS GOK BIAŁOPOLE
20. STASZICOWIACY GOK UCHANIE
21. KRESOWIANKI PCKIR DOŁHOBYCZÓW
22. KRESOWIANIE GOK HORODŁO
23. STOKROTKI GOK TRZESZCZANY
24. SZUMY GOK SUSIEC
25. GÓRZANKI GOK WERBKOWICE
26. ARABESKA GOK MIRCZE
27. ECHO GOK PAWŁOW
28. SREBRNE ŚWIERKI GOK WOŁAJOWICE
29. WERONIKA WÓJCIK GOK ŁOPIENNIK GÓRNY
30. JUTRZENKA GOK WOŁAJOWICE
31. KAROLINA MĄCZKA CZERNICZYN
32. JERZY SZEWCZUK ŁYSA GÓRA
33. CZESŁAWA HOJDA, KRYSTYNA KALITA WOLICA, TARNOGRÓD
34. MARIAN KULIK GOK WERBKOWICE

 

***


Werbkowice 15 listopada (niedziela) 2015r.

 

GODZ. 11.00 – OFICJALNE OTWARCIE FESTIWALU

GODZ. 11.10 – ROZPOCZĘCIE PRZESŁUCHAŃ KONKURSOWYCH

1. ROMANOWSKA HALINA GOK ŻMUDŹ
2. BOROWIANKI GOK BIAŁOPOLE
3. JARZĘBINKI GOK ŻMUDŹ
4. SIELANKI SOK LEŚNIOWICE
5. LOTOS GOK WERBKOWICE
6. POGRANICZE PCKIR DOŁHOBYCZÓW
7. JÓZEFA STASIUK GOKIT DOROHUSK
8. KAROLINA PANAS SOK LEŚNIOWICE
9. LEOKADIA PROKOPCZUK GOKIT DOROHUSK
10. KORAL UG KAMIEŃ
11. FRANCISZKA BYDYCHAJ, STANIUK HALINA SOK LEŚNIOWICE
12. ZESPÓŁ ŚPIEWACZY Z KAPELĄ Z HONIATYCZ GOK WERBKOWICE
13. FELICJA MATCZUK, IRENA POPEK GOKIT DOROHUSK
14. STOKROTKI SOK LEŚNIOWICE

PRZERWA TECHNICZNA (25 minut)

15. HALINA MYSAKOWSKA, MAŁGORZATA TARASEK GOKIT DOROHUSK
16. EMILIA GRYNIUK SOK LEŚNIOWICE
17. NADBUŻANKI PCKIR DOŁHOBYCZÓW
18. NADBUŻAŃSKI KLON ZIELONY GOKIT DOROHUSK
19. RAKOŁUPIANKI SOK LEŚNIOWICE
20. ALE BABKI GOKIT DOROHUSK
21. KUMOWIANKI SOK LEŚNIOWICE
22. SĄSIEDZI GOKIT DOROHUSK
23. WÓJTOWIANIE KDK KRASNOBRÓD
24. JAN PAPACZ, MIECZYSŁAW SIDORUK GOKIT DOROHUSK

OBRADY JURY, ROZDANIE NAGRÓD, OFICJALNE ZAKOŃCZENIE FESTIWALU.