12 kwietnia 2024

Werbkowice: Zapraszamy na Happening z Iluzją

Gminny Ośrodek Kultury w Werbkowicach zaprasza w piątek 17 czerwca na Happening z Iluzją. W programie oprócz widowiska ogniowego, m.in. gra terenowa pt. „Dawno, dawno temu”.


Startujemy o godzinie 18:30!

Podczas wydarzenia organizowana będzie m.in. gra terenowa pt. „Dawno, dawno temu” więc jeśli lubisz aktywnie spędzać czas wolny to nie czekaj tyko zbierz znajomych i stwórz swoją drużynę.

Gra skierowana jest do grup młodzieży i dorosłych. 5-osobowe grupy należy zgłaszać do 13.06.2016 r. Ilość grup ograniczona.

Kilka słów na temat gry: głównym celem gry jest przeniesienie się w świat fantastyki baśniowej i przywołanie wspomnień z lat dzieciństwa. Zadaniem każdej grupy będzie odnalezienie wszystkich postaci z bajek. W tym celu uczestnicy muszą pokonać szereg zagadek i zadań, po rozwiązaniu/wykonaniu których zdobędą określona ilość punktów.

Warto sobie przypomnieć takie bajki jak Królewna Śnieżka, Czarnoksiężnik z krainy OZ, Śpiąca Królewna, Alicja w Krainie Czarów, Czerwony Kapturek, Kopciuszek, Roszpunka, Mała Syrenka, Królowa Śniegu, Calineczka, Kot w Butach…


Więcej szczegółów w Regulaminie:

http://werbkowice.pl/images/stories/20160603regulamin.pdf


PROGRAM HAPPENINGU

I etap: Gra terenowa „Dawno, dawno temu”

start gry o godz. 18:30 w Amfiteatrze w Werbkowicach


II etap: Finał gry: bitwa postaci – widowisko ogniowe

start około godz. 21:30 przy przystani kajakowej w Werbkowicach

– wyłonienie zwycięskiej drużyny i wręczenie nagród

– rozpalenie ognisk i fireshow

– wspólna zabawa przy ogniskach, pieczenie kiełbasek