Wypadek w Teptiukowie (ZDJĘCIA)

Wczoraj, przed godziną 9 rano doszło do groźnie wyglądającego wypadku w Teptiukowie. Samochód osobowy marki peugeot uderzył w przepust drogowy i przewrócił się na bok.

Reklamy

– W dniu 19.12.2021 roku o godzinie 8:43 na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Hrubieszowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Teptiuków – relacjonuje oficer prasowy hrubieszowskich strażaków st. kpt. Marcin Lebiedowicz. – Po przybyciu na miejsce zdarzenia dwóch zastępów Państwowej Straży Pożarnej, zastano samochód osobowy, który uderzył w przepust drogowy i znajduję się na lewym boku. Na miejscu był Zespół Ratownictwa Medycznego, który udzielił pomocy medycznej poszkodowanej osobie oraz funkcjonariusze Straży Granicznej, którzy przejeżdżali w miejscu zdarzenia. Działania Straży Pożarnej polegały zabezpieczeniu miejsca, odłączeniu akumulatora oraz zakręceniu butli LPG.

W działaniach ratowniczych udział brały: Policja, Zespół Ratownictwa Medycznego, JRG Hrubieszów (w tym 6 strażaków) oraz Straż Graniczna.

Przypuszczalną przyczyną zdarzenia, jak informują strażacy, było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Straty oszacowano na 10 tys. zł. Interwencja Straży Pożarnej trwała 48 minut.

­

(info i fot. KP PSP Hrubieszów / st. kpt. Marcin Lebiedowicz)


Zobacz też:

Hrubieszów: Protest w obronie wolnych mediów (ZDJĘCIA)

Hrubieszów: Protest w obronie wolnych mediów (ZDJĘCIA)


LubieHrubie na Instagramie