Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Borsuk zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach z fundraisingu.
Fundraising – proces zdobywania funduszy poprzez proszenie o wsparcie osób indywidualnych, przedsiębiorstw, fundacji dobroczynnych lub instytucji rządowych i samorządowych. Zajmują się tym zawodowi fundraiserzy.
DLA KOGO?
Wszystkich, którzy chcą rozwijać swoją organizację pozarządową, mieć stabilne finansowanie i nie martwić się brakiem pieniędzy na działania, które pomagają innym i zmieniają świat.
Oferujemy BEZPŁATNE warsztaty z fundraisingu projektowego i pozaprojektowego, które oprócz ogromnej dawki wiedzy, dają praktyczną możliwość jej weryfikacji. Stworzymy PLAN DZIAŁAŃ FUNDRAISINGOWYCH DLA TWOJEJ ORGANIZACJI NA OKRES 12 MIESIĘCY oraz wesprzemy Cię w realizacji własnej kampanii fundraisingowej, z której WSZYSTKIE POZYSKANE ŚRODKI WPŁYNĄ BEZPOŚREDNIO NA KONTO TWOJEJ ORGANIZACJI.
Trzeci Sektor w Polsce i na świecie cierpi na brak wykwalifikowanych fundraiserów, przez co są oni bardzo poszukiwani. Uczestnicy Szkoły uzyskają KOMPETENCJE DO SAMODZIELNEJ PRACY NA STANOWISKU FUNDRAISERA w instytucji społecznej lub organizacji non-profit.
Pracujesz lub działasz jako wolontariusz w organizacji pozarządowej na terenie woj. lubelskiego? ZGŁOŚ SIĘ DO SZKOŁY FUNDRAISINGU!
Aby zostać Uczestnikiem należy spełnić następujące kryteria formalne:
a) być pracownikiem, członkiem, członkiem zarządu lub wolontariuszem organizacji pozarządowej z terenu województwa lubelskiego,
b) zamieszkiwać na terenie województwa lubelskiego,
c) posiadać motywację do pracy w zawodzie fundraisera,
d) złożyć dokumenty rekrutacyjne (Załączniki 1-3 do Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie dostępne na stronie www.fundacjaspolecznik.pl).
Rekrutacja do Szkoły Fundraisingu trwa do 30 września 2019 r.
Dokładnych informacji nt. projektu udzielają Realizatorzy – Fundacja Przestrzeń Inicjatyw Regionalnych – Społecznik, Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Borsuk, tel.: 666 668 042, e-mail: fundacjaspolecznik@gmail.com.
Projekt jest sfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020.