15 czerwca 2024

Zespół Szkół w Strzyżowie: Piknik Rodzinny

13 czerwca 2014r. (sobota) na terenie Zespołu Szkół w Strzyżowie odbył się Piknik Rodzinny.

Reklamy

 

Pani dyrektor Elżbieta Denys uroczyście „otworzyła ”Piknik Rodzinny” i powitała wszystkich uczestników i zaproszonych gości m.in. Wójta Gminy Horodło p. K. Bożka. Wzorem roku poprzedniego w godz. 11-15:00 na placu szkolnym było gwarno i wesoło. Program był bardzo urozmaicony i każdy na pewno znalazł coś dla siebie.

Prowadzącymi tą uroczystość były przemiłe panie: Monika Dudek i Marta Salla, które prowadziły gry i zabawy oraz informowały na bieżąco jakie atrakcje i w której części placu szkolnego czekają na dzieci. W programie znalazły się: gry i zabawy zręcznościowe dla dzieci i rodziców, Zumba, trampolina, zawody sportowe, zjeżdżanie „Zamek” i „Mini zamek” z piłeczkami dla najmłodszych, „malowanie” twarzy.

Reklamy

Nasi Harcerze również włączyli się do programu pikniku, prowadząc zabawy. Można było odpocząć w ich „Bazie” pod namiotami. Było również coś dla ciała: słodkości, napoje, lody, bigos, kiełbaski oraz wiele niespodzianek. Obowiązywał strój sportowy i uśmiech na twarzy.

Uczestnicy Pikniku Rodzinnego bawili sie wybornie! Składamy podziękowania Radzie Rodziców, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za zaangażowanie. Duży ukłon i podziękowania wszystkim naszym sponsorom. Dziękujemy !!!

Reklamy

Galeria na stronie www szkoły: http://zsstrzyzow.superszkolna.pl