25 maja 2024

19-latek stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Zmarł na miejscu wypadku

Chełmscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło wczoraj na terenie gminy Leśniowice. Ze wstępnych ustaleń wynika, że młody mężczyzna kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia poniósł on śmierć na miejscu.

 

Wczoraj przed godziną 21.00 dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Sielec w gminie Leśniowice.

Policjanci, którzy pojechali na miejsce ustalili wstępnie, że kierująca samochodem matki Toyota Carina 19-letni mieszkaniec Wojsławic na prostym odcinku drogi, najprawdopodobniej chcąc uniknąć zderzenia ze zwierzęciem leśnym, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia poniósł on śmierć na miejscu.

W samochodzie jechało również dwoje pasażerów, osoby te nie odniosły obrażeń. Teraz policjanci prowadzą postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

 

 

źródło i fot. KMP Chełm