19 maja 2024

2-letni chłopiec wypadł z okna balkonu. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku

Bialscy policjanci wyjaśniają okoliczności nieszczęśliwego w skutkach wypadku. 2 letni chłopiec wypadł z okna balkonu usytuowanego na I piętrze budynku. W wyniku upadku chłopczyk doznał obrażeń głowy. Został przewieziony najpierw do bialskiego szpitala, a następnie przetransportowany do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie. Życiu dziecka nie zagraża niebezpieczeństwo.

Bialscy policjanci wyjaśniają okoliczności nieszczęśliwego w skutkach wypadku, do którego doszło w Gminnym Ośrodku Kultury w Leśnej Podlaskiej.  W drugi dzień Świąt Wielkanocnych na pierwszym piętrze budynku odbywała się uroczystość rodzinna. W pewnym momencie na balkon wyszedł  dwuletni chłopczyk. Dziecko wypadło przez balustradę, spadając na pokryte glazurą schody.

Z obrażeniami głowy 2 latek został przewieziony  najpierw do bialskiego szpitala, a następnie przetransportowany do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie. Lekarze ocenili stan dziecka jako niezagrażający jego życiu.  Bialscy policjanci poinformowani zostali o całym zdarzeniu  przez ojca dziecka pod koniec minionego tygodnia.  Okoliczności zdarzenia w ramach postępowania przygotowawczego wyjaśniają policjanci Komisariatu Policji w Janowie Podlaskim.

 

źródło: KWP Lublin (W.L)