20 maja 2024

Biłgoraj: Dwoje dzieci rannych w wypadku

Trwa ustalanie okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj około godziny 7:40 w Różańcu. W wyniku zdarzenia BMW i Opla z poważnymi obrażeniami ciała do szpitala trafiło dwoje dzieci w wieku 6 i 12 lat oraz kierująca oplem 42-letnia kobieta.

 

Wyjaśniane są okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj około godziny 7:40 w Różańcu, w gminie Tarnogród.

Wstępne ustalenia wskazują na to, że 42-letnia kobieta, mieszkanka gminy Tarnogród, która kierowała samochodem osobowym marki Opel podczas wykonywania manewru skrętu w lewo na posesję prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka 24-latkowi z gminy Łukowa, który kierował BMW. Wraz z kobietą Oplem podróżowało troje dzieci, dwie 12-letnie dziewczynki i 6-letni chłopczyk.

W wyniku zderzenia 42-latka oraz 12-letnia dziewczynka z obrażeniami ciała zostały przetransportowane do szpitala w Biłgoraju, z kolei 6-latek został przetransportowany do szpitala w Lublinie. Do szpitala trafił również 24-latek, jednak szczęśliwie on, jak i jedna z dziewczynek, nie odnieśli poważnych obrażeń.

Kierowcy byli trzeźwi. Obecnie pod nadzorem prokuratury ustalane są wszelkie okoliczności zdarzenia.

 

źródło ifot. KPP Biłgoraj