14 czerwca 2024

Chełm: Kto widział Mateusza Stefaniaka

Chełmscy policjanci poszukują zaginionego 17 letniego Mateusza Stefaniaka. Nieletni w dniu 4 maja br. nie powrócił do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w miejscowości Nysa. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z pracownikami ośrodka. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego bądź też znają miejsce jego pobytu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie.

Reklamy

Mateusz Stefaniak
ur. 18.07.1996r.
zam. Chełm

Zaginiony w dniach od 30 kwietnia do 4 maja przebywał na przepustce na pobyt poza MOW. Czas ten spędził w Domu Dziecka w Chełmie. W dniu 4 maja br. około godz. 6.00 udał się na dworzec PKP w Chełmie z zamiarem powrotu do MOW. Do dnia dzisiejszego nie powrócił do ośrodka, nie nawiązał także kontaktu zarówno z pracownikami MOW oraz Domu Dziecka.

Reklamy

Rysopis zaginionego: wzrost około 180 cm, waga około 80 kg, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne krótko strzyżone.  W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie dresowe koloru czarnego, Czarną bluzę z białymi wstawkami oraz napisem „NIKE”, buty koloru biało – beżowego z napisem „Adidas”. Posiadał przy sobie torbę podróżną koloru czarnego z zielonymi wstawkami.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub znają miejsce jego pobytu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie pod nr tel. 82 560 12 10 lub 997 / 112.

Reklamy

 

źródło i fot. KMP Chełm (E.C)