18 czerwca 2024

Chełm: Tragedia na torach

Chełmscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku kolejowego. Do zdarzenia tego doszło wczoraj wieczorem w pobliżu dworca kolejowego Chełm Miasto. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pociąg osobowy potrącił znajdującego się przy torach mężczyznę, który w wyniku doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Jego tożsamość jest jeszcze ustalana. Załoga pociągu była trzeźwa.

Reklamy

 

Wczoraj około godziny 21:30 dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku kolejowym. Do zdarzenia tego doszło w pobliżu dworca kolejowego Chełm Miasto. Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że pociąg osobowy relacji Rejowiec – Chełm potrącił znajdującego się na torowisku mężczyznę.

W wyniku doznanych obrażeń poniósł on śmierć na miejscu. Tożsamość ofiary nie jest jeszcze znana. Decyzją prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone i przekazane do zakładu medycyny sądowej. Maszynista oraz kierownik pociągu byli trzeźwi.

Reklamy

Teraz policjanci prowadzą postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

 

źródło: KMP Chełm

Reklamy