Happening Paczki w Werbkowicach. Było „głośno i czerwono”!

W sobotę 17 listopada 2012r. odbył się happening promujący Szlachetna Paczkę w rejonie Gminy Werbkowice. Uśmiechnięci, pełni pozytywnej energii, ubrani na czerwono, z gorącymi sercami ruszyliśmy w miasto, by szerzyć dobre wiadomości – baza z opisami rodzin została otwarta!

Reklamy

Od teraz każdy może stać się bohaterem, zmieniając świat na lepsze. Już dziś zaglądając na stronę www.szlachetnapaczka.pl możesz zapoznać się z rodzinami, które potrzebują pomocy. A tu znajdziesz rodziny z Rejonu Gmina Werbkowice i okolice 

http://www.szlachetnapaczka.pl/wojewodztwa/s5/lubelskie/a1267/gmina-werbkowice-i-okolice/?

Reklamy

Przez kolejne trzy tygodnie będziesz mógł wybrać jedną z nich i specjalnie dla jej członków przygotować wyjątkową paczkę.

Grupka czerwonych paczkowych zapaleńców biegała po okolicy aby mieszkańcy Werbkowic dowiedzieli się czym jest Szlachetna Paczka, jak mądrze pomagać, a przede wszystkim jak wydobyć z siebie iskierkę dobra i stać się Darczyńcą. Zapraszali również na Wielki Mecz – Wolontariusze Szlachetnej Paczki kontra Władze Gminy Werbkowice, który odbędzie się 24.11.2012r. na Hali Sportowej w Werbkowicach.

Szczególnymi gośćmi tego wydarzenia byli motocykliści – Wiktor Dec i Piotr Gietka, którzy zaangażowali się całym sercem w projekt.

www.wskwiktor.org/Album-foto.php?pageType=folder&currDir=.%2FGaleria_2012%2FHappening_promujący_Szlachetną_Paczkę_i_Motocykliści

W projekt zaangażowały się również osoby z  Wolontariatu Niezapominajki przy Stowarzyszeniu „Szansa”: Zuzanna Grabowska, Angelika Jastrzębska i Karolina Musur.

Z nimi było głośno! Cieszymy się, że byliście z nami! Wszyscy  pokazaliśmy, że chłód nie jest straszny, że grzeje  nas najprawdziwsze dobro.

A po happeningu udaliśmy się do hali sportowej (naszego magazynu paczkowego), gdzie wraz z całą drużyną SuperW i naszym nieocenionym Liderem Rejonu Katarzyną Sawicką móc  dzielić się wrażeniami z dotychczasowych działań, szkolić się oraz opowiedzieć o naszych wspaniałych rodzinach, którymi się opiekujemy.

Darczyńco! Tysiące rodzin czeka aż ktoś ich zauważy! Zrób Paczkę! Szlachetną Paczkę!

Znajdź nas na  facebooku:

http://www.facebook.com/pages/Szlachetna-Paczka-Gmina-Werbkowice/293381074023569?ref=ts&fref=ts