20 maja 2024

Jazdę zakończyli na drzewie. Cała czwórka pod wpływem alkoholu [ZDJĘCIA]

Kierowca Hondy zjechał z drogi i rozbił się na drzewie. Pojazdem podróżowały cztery młode osoby. Dwoje z nich próbowało uciec z miejsca wypadku, jednak zostali zatrzymani. Wszyscy byli nietrzeźwi.

Do wypadku doszło w sobotę 22 lipca, po godz. 6 rano, na ul. Turystycznej w Lublinie.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów z lubelskiej drogówki wynika, że samochód marki Honda poruszając się od Turki w kierunku Lublina nagle zjechał z jezdni i uderzył w drzewo.

Zobacz też: Zginął 24-letni motocyklista [ZDJĘCIA]

Pojazdem podróżowały cztery młode osoby. Tuż przed przyjazdem na miejsce służb i pogotowia, kierowca i jeden z pasażerów próbowali oddalić się z miejsca zdarzenia. Chwilę później zostali zatrzymani – informuje komisarz Anna Kamola z lubelskiej Policji.

Przeprowadzone przez policjantów badanie trzeźwości wykazało, że obydwaj mężczyźni w wieku 22 i 18 lat – byli nietrzeźwi.

Przeczytaj także: Tragiczny wypadek w lesie

Kolejnych dwoje pasażerów, 23-letnia kobieta oraz 19-latek, zostało z obrażeniami ciała przetransportowanych do szpitala. Po przeprowadzonych tam badaniach okazało się, że ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Oni również byli pod wpływem alkoholu.

Wstępne ustalenia wskazują, że pojazdem w chwili zdarzenia kierował 22-latek. Obecnie trwają czynności z jego udziałem – dodaje komisarz Anna Kamola.


źródło i fot. KMP w Lublinie


Zatrzymano poszukiwanego listem gończym. Zapłacił 120 tys. zł grzywny i wrócił do kraju


Zerknij na Instagram →