15 lipca 2024

Już jest nowy Skafander!

Dużo wiadomości z życia akademickiego w Zamościu, garść informacji sportowych oraz artykuły o działaniach grup młodzieżowych – to wszystko znajdziecie w najnowszym wydaniu „Skafandra”.

Reklamy

Numer otwiera wywiad z Barbarą Urbańską z Biura ds. Osób Niepełnosprawnych UPZ, która opowiada o możliwościach wsparcia studentów niepełnosprawnych w Uczelni oraz o planowanych zmianach i ułatwieniach w związku z realizacją projektu „Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica – uczelnia dostępna dla Wszystkich!”. O szczegółach z przeczytacie w najnowszym wydaniu „Skafandra”.

Gazeta otwiera łamy dla młodych ludzi. Przeczytacie m.in. tekst „W pułapce wirusa”, autorstwa Klaudii Habit, młodej blogerki z I LO w Zamościu. W wydaniu znajdziecie też całą stronę tworzoną przez studentów filologii angielskiej zatytułowaną „HydeParkCorner”. Ponadto przeczytacie również o działalności zamojskiej grupy SIM PCK.

Reklamy

Z tego numeru dowiecie się również jakie są zalety studiowania w Uczelni Państwowej w Zamościu. Bezpłatne studia, lokalizacja blisko miejsca zamieszkania, stypendia…. Wymieniać byłoby można długo. Zapraszamy do lektury tekstu.

Na łamach „Skafandra” Piotr Kostrubiec, trener występującej w Superlidze tenisa stołowego drużyny Uczelnia Państwowa Zamość podsumowuje debiutancki sezon w krajowej elicie i opowiada o planach na kolejny.

Reklamy

W związku z trwającą pandemią Gazeta Akademicka „Skafander” od dłuższego czasu ma formę e-wydania. Niezmiennie jest w niej pełno ciekawych informacji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli macie ciekawy temat, wydarzenia, zdjęcie lub pomysł piszcie do redakcji „Skafandra” na adres: skafander.info@gmail.com

Zapraszamy do lektury e-wydania „Skafandra”, które dostępne jest pod linkiem:

https://upz.edu.pl/data/file_attachment/3033-skafander-5-145-kor.pdf

(info i fot. Skafander, UPZ)


Zobacz też:

Narkotykowe laboratorium na terenie hodowli psów – WIDEO, ZDJĘCIA

Narkotykowe laboratorium na terenie hodowli psów – WIDEO, ZDJĘCIA