Konkursy Carnaval Sztukmistrzów 2017

Carnaval Sztukmistrzów, doroczne święto sztuki nowego cyrku, opanuje Lublin od 27 do 30 lipca. Organizatorzy już dzisiaj zapraszają do udziału w konkursach, w których nagrodami są m.in. weekendowy pobyt w Lublinie podczas festiwalu.

Reklamy

 

Konkurs fotograficzny SONY „Mój Carnaval”

Przez cały okres trwania Carnavalu Sztukmistrzów 2017 uczestnicy będą mogli wziąć udział w konkursie fotograficznym „Mój Carnaval”, organizowanym przez firmę Sony Europe Limited, Partnera Technologicznego Carnavalu Sztukmistrzów. Osoby biorące udział w konkursie muszą zrobić zdjęcie sobie lub miejscom podczas Carnavalu, a następnie opublikować je w serwisach społecznościowych. Najlepsze 3 zdjęcia wyłoni Jury, w skład którego wchodzi m.in. Tomasz Tomaszewski – fotograf współpracujący z „National Geographic”, zdobywca licznych międzynarodowych nagród fotograficznych. Nagrodami w konkursie „Mój Carnaval” są albumy fotograficzne Tomasza Tomaszewskiego z dedykacją.

Reklamy


Konkursy RMF FM

W ramach Carnavalu Sztukmistrzów 2017 słuchacze radia RMF FM będą mogli wziąć udział w konkursie, odbywającym się na antenie radia RMF FM od 18 do 21 lipca. Zadaniem słuchaczy będzie przesłanie, za pomocą formatki na stronie www.rmf.fm, odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego to właśnie Wy spędzicie weekend na Carnavale Sztukmistrzów w Lublinie. Kogo zabierzesz ze sobą?”. Nagrodami w konkursie są dwa dwuosobowe vouchery na pobyt w hotelu w Lublinie na weekend w czasie trwania Carnavalu. Finały konkursu odbędą się 20 i 21 lipca na antenie radia RMF FM.

Przewidziano jeszcze jeden, dodatkowy konkurs na stronie www.rmf.fm. Zadanie w ramach tego konkursu brzmi: pochwal się swoją magiczną sztuką, prześlij krótki film (maksymalnie 30 s). Autorzy najciekawszych zgłoszeń zostaną nagrodzeni książką Mirosława Urbana „Pasja Żonglowania” oraz zestawem gadżetów od RMF FM.

 

Bilety na spektakle, które ze względu na swój charakter mają ograniczoną widownię, można nabyć poprzez serwis www.ticketpro.pl

 

Organizatorzy wydarzenia

Warsztaty Kultury w Lublinie i Urząd Miasta Lublin