Linie do produkcji maseczek i maseczki z Chin odprawiono w Porcie Lotniczym Lublin

14 maja, funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Oddziału Celnego Port Lotniczy w Lublinie odprawili kolejną partię maseczek ochronnych i medycznych z Chin. Poza maseczkami odprawiono również kompletne linie do produkcji maseczek.

Reklamy

 

Za pośrednictwem Portu Lotniczego w Lublinie miliony maseczek z Chin trafią na Litwę, a linie do produkcji maseczek do polskich przedsiębiorców. Maseczki przyleciały na zamówienie dwóch litewskich firm i tam też zostały przekazane w procedurze tranzytowej. Po raz pierwszy w dostawie z Chin były kompletne linie do produkcji maseczek ochronnych, które trafią do polskich przedsiębiorców.

Środki ochrony osobistej oraz wyposażenie linii produkcyjnych przyleciały z Chin do Lublina w BOEINGU 757, w konfiguracji CARGO. Łącznie to około 18 ton ładunku.

Tak jak przy wszystkich tego typu przesyłkach funkcjonariusze z lubelskiego oddziału, we współpracy z funkcjonariuszami Centrum Urzędowego Dokonywania Odpraw (CUDO) z Oddziału Celnego w Koroszczynie, dołożyli wszelkich starań, aby towar jak najszybciej trafił do potrzebujących.

 

źródło i fot. Izb Administracji Skarbowej w Lublinie