15 czerwca 2024

Lubelska Konwencja Jarosława Gowina 9 listopada

9 listopada o 12.00 zapraszamy na pierwszą w powiecie lubelskim Konwencję Jarosława Gowina – Aula Wydziału Mechanicznego Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej 36.

Reklamy

Tematem konwencji będzie sytuacja polskiego rolnictwa. Na Konwencji Gowin przedstawi program, który przywróci polskim rolnikom należne im miejsce w  Polsce i w Unii Europejskiej.

Polska jest zieloną wyspą w Unii Europejskiej! Nasi rolnicy produkują najlepszą i najzdrowszą żywność w Europie.  Polscy rolnicy robią to niestety wbrew nieprzemyślanej polityce rządu. Polska wieś potrzebuje inwestycji i restrukturyzacji – i na to powinny być wydawane fundusze europejskie.

Reklamy


Akcja „Godzina dla Polski”

„Godzina dla Polski”- ruch, który zmieni polską politykę. Dotychczas odbyło się  pięć regionalnych konwencji, które zgromadziły 2500 osób. Po konwencjach odbyło się kilkanaście spotkań sympatyków organizowanych przez regionalnych koordynatorów. To dopiero początek, bo przed nami jeszcze dziesięć konwencji. Ale już poparcie dla wartości, na fundamencie których działamy, na portalu www.1godzina.pl wyraziło 20 000 osób! W powiecie tarnowskim mamy już swój klub radnych. „Wspólnota Małopolska” dołączyła do Naszej akcji.

Reklamy

W Lublinie dołączą kolejni – samorządowcy, liderzy opinii, przedstawiciele organizacji samorządowych i przedsiębiorcy z województwa lubelskiego. Współgospodarzem konwencji jest Zbigniew Wojciechowski, lubelski prawnik, polityk, samorządowiec i działacz społeczny. Podczas konwencji Jarosław Gowin oraz Zbigniew Wojciechowski zainaugurują akcję „Godzina dla Polski” w Lublinie i przedstawią jej lokalnych koordynatorów.