29 maja 2024

Lublin: Ma na koncie kradzieże, włamania, oszustwa i rozbój. Poszukiwany dwoma listami gończymi zatrzymany

Policjanci z II Komisariatu Policji w Lublinie zatrzymali wczoraj 27-letniego mieszkańca Lublina. Jarosław M. poszukiwany był na podstawie dwóch listów gończych, dwóch nakazów osadzenia oraz celem ustalenia miejsca pobytu. Mężczyzna ma do odbycia karę ponad 10 lat pozbawienia wolności za popełnione w przeszłości przestępstwa m.in.: kradzieże, włamania, oszustwa i rozbój.

Wczoraj kryminalni z II komisariatu Policji w Lublinie zatrzymali 27 letniego mężczyznę. Młody Lublinianin poszukiwany był na podstawie dwóch listów gończych oraz dwóch nakazów do osadzenia wydanych przez Sąd Rejonowy Lublin – Zachód. 27 latek poszukiwany był także przez Prokuraturę Rejonową w Lublinie celem ustalenia miejsca pobytu.  Z operacyjnych ustaleń policjantów z „dwójki” wynikało, że mężczyzna przebywa w jednym z mieszkań przy ul. Lubartowskiej.  
 
Kiedy funkcjonariusze pojawili się pod drzwiami mężczyzna zabarykadował się w mieszkaniu Na miejsce wezwano straż pożarną nawiązują równocześnie negocjacje z poszukiwanym. Po kilku minutach prowadzone rozmowy przyniosły skutek, mężczyzna otworzył drzwi policjantom.
 
Zatrzymany to 27 letni Jarosław M. Mimo młodego wieku Lublinian ma na swoim koncie szereg przestępstw.  Odpowie m.in. za kradzieże, włamania, oszustwo i rozbój. Łącznie do „ odsiadki” ma ponad 10 lat.
 
27 latek spędził noc w policyjnym areszcie, wkrótce mężczyzna doprowadzony zostanie do Zakładu Karnego.
 
 
 
źródło i fot. KWP Lublin (R.L.R.)