Marihuana, ekstazy, LSD, sadzonki konopi indyjskich i środki anaboliczne w mieszkaniu 30-latka

Marihuana, tabletki ekstazy, arkusze LSD, sadzonki konopi indyjskich oraz środki anaboliczne, to wszystko zabezpieczyli lubelscy policjanci w jednym z mieszkań na Czechowie. Nielegalne środki i odurzające rośliny należały do 30 letniego mieszkańca Lublina.

Reklamy

Wczoraj policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej KMP wspólnie z wywiadowcami weszli do jednego z mieszkań na lubelskim Czechowie. Z ustaleń operacyjnych z V komisariatu wynikało, że właściciel mieszkania  przechowuje tam narkotyki.

Podczas przeszukania policjanci ujawnili hodowlę konopi indyjskich. Łącznie zabezpieczono 18 sadzonek tej odurzającej rośliny. W mieszkaniu odnaleziono także susz konopi o wadze blisko 22 g, blisko 180 tabletek ekstazy oraz 50 arkuszy LSD. Mundurowi zabezpieczyli także kilkadziesiąt sztuk różnych anabolików.

Do policyjnego aresztu trafił 30 letni Michał D. Mężczyzna w przeszłości odpowiadał już za przestępstwa narkotykowe. Zebrany na tym etapie materiał dowodowy dał podstawę do przedstawienia mu teraz zarzutów z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i ustawy o prawie farmaceutycznym. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków i uprawę konopi grozić mu może do 10 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: KWP Lublin (R.L.R)