29 września 2023

Mircze: Wycieczka do Krakowa i Zakopanego

Klub Seniora wspólnie z Gminną Biblioteką Publiczną w Mirczu prowadzi zapisy na 3-dniową wycieczkę do Krakowa i Zakopanego, która odbędzie się w dniach 10, 11, 12 września 2012 roku.

Reklamy

Pierwszy dzień zostanie poświęcony na zwiedzanie Krakowa (Wzgórze Wawelskie, Katedra Wawelska, Dzwon Zygmunta, krypty, dziedziniec zamkowy, spacer po mieście – okno papieskie, Sukiennice, Rynek Główny, Bazylika Mariacka, ul. Floriańska, Barbakan).

Drugiego dnia uczestnicy zwiedzą Zakopane – Krzeptówki, kościół Matki Boskiej Fatimskiej, cmentarz na Pęksowym Brzysku, Wielka Krokiew i na zakończenie wjazd kolejką linową na Gubałówkę i zjazd z Butorowego Wierchu.

Reklamy

Natomiast trzeci dzień będzie czasem na swobodne zwiedzanie centrum Zakopanego. Dla chętnych zostanie zorganizowany wjazd i zjazd kolejką na Kasprowy Wierch.

Cena za udział w wycieczce wynosi 360 zł od osoby.

Reklamy

W tej kwocie zawiera się: transport, wyżywienie (2 śniadania, 2 obiadokolacje i 1 obiad), nocleg, bilety wstępu, opiekę pilota i przewodników lokalnych, opłaty parkingowe i ubezpieczenie. Cena nie obejmuje wjazdu kolejką linową na Kasprowy Wierch.

Zapisy przyjmuje pracownik biblioteki Damian Otkała pod numerem telefonu 84 65 190 72 lub osobiście w bibliotece.

Liczba miejsc: 25.

Zapisy prowadzimy do końca czerwca lub do wyczerpania wolnych miejsc. Istnieje możliwość rozłożenia kosztów wycieczki na 3 raty płatne co miesiąc, czyli po 120 zł. Wycieczkę organizuje Biuro Podróży LagunaTour z Hrubieszowa. Zachęcamy do udziału!!!