22 lipca 2024

Mircze: Wyniki Internetowego Konkursu Wiedzy o Literaturze

Po przeprowadzonej dogrywce udało się wyłonić zwycięzców Internetowego Konkursu Wiedzy o Literaturze. Zmagania rozpoczęły się 6 czerwca opublikowaniem pierwszego z czterech zestawów pytań. W konkursie udział wzięło 13 osób i tym razem także nasz konkurs znalazł zainteresowanie nawet poza województwem lubelskim.

Reklamy

Jednak po podliczeniu zdobytych punktów trzeba było przeprowadzić dogrywkę, w której udział wzięło 5 finalistów. Musieli się oni zmierzyć z zestawem 20 pytań i to w czasie 20 minut. Finisz konkursu odbył się w piątek 21 czerwca w godzinach wieczornych. Po podliczeniu punktacji wszystko stało się jasne. Zwycięzcą konkursu został ADRIAN OLIZARUK z Łosic (woj. mazowieckie) i w nagrodę otrzymuje Słuchawki wielofunkcyjne OMEGA Freestyle. Miejsce drugie zdobyła JUSTYNA BUDZIŃSKA  z Mircza. Pani Justyna otrzymuje od nas mysz bezprzewodową Kensingtone Value. Trzecim uczestnikiem na podium został MIROSŁAW MIELNICZUK z Hulcza (gm. Dołhobyczów) i w nagrodę otrzymuje podkładkę pod mysz z podparciem na nadgarstek. Na miejscu trzecim znalazł się także TADEUSZ TOŁOCZKO z Hrubieszowa, który otrzymuje od naszej biblioteki album „65 lat Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie” ufundowany przez Nadleśnictwo w Mirczu.

Wręczenie nagród odbędzie się 29 czerwca (sobota) w budynku biblioteki w Mirczu o godzinie 12:00 podczas podsumowania realizacji projektów „Bibliobaza” i „Moje ja i biblioteka” finansowanych ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Niniejszy konkurs także był jednym z elementów tych działań.

Reklamy

Zwycięzcom gratulujemy i wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za aktywny udział w naszym konkursie internetowym.

zobacz odpowiedzi na pytania>>>

Reklamy

 

źródło: GBP Mircze