21 lipca 2024

Na zakręcie straciła panowanie nad pojazdem. Trzy osoby trafiły do szpitala

Nadmierna prędkość to prawdopodobna przyczyna zdarzenia drogowego do jakiego doszło wczoraj w m. Bagno. Na drodze wojewódzkiej zderzyły się dwa samochody osobowe marki renault. Trzy osoby zabrane zostały do szpitala. Na szczęście nie odniosły poważniejszych obrażeń.

Reklamy

 

Zdarzenie miało miejsce wczoraj po godzinie 17.00 w m. Bagno.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem renault megane 21-letnia mieszkanka Szczebrzeszyna jadąc w kierunku Zwierzyńca, na zakręcie straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwny pas ruchu.

Reklamy

Tam doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem marki renault espace. Tym pojazdem kierował 41-letni mieszkaniec gm. Zwierzyniec. Tuż po zdarzeniu do szpitala trafiły trzy osoby – kierująca samochodem renault megane i dwie pasażerki renault espace. Na szczęście ich obrażenia okazały się powierzchowne.

Jak ustalili policjanci kierujący pojazdami byli trzeźwi. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym kierującej pojazdem renault megane zatrzymano prawo jazdy. Z uwagi na uszkodzenia pojazdów, mundurowi obojga kierującym zatrzymali również dowody rejestracyjne.

Reklamy

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia i apelują do kierowców o zachowanie rozwagi na drodze i dostosowanie prędkości do aktualnie panujących warunków ruchu.  Niesprzyjająca aura, mgły, opady deszczu, mokra nawierzchnia i coraz szybciej zapadający zmrok to czynniki zmuszające wszystkich kierowców do zachowania większej ostrożności podczas jazdy samochodem!


źródło i fot. KMP Zamość