3 marca 2024

Nabór wolontariuszy na 5. ZFF Spotkania z historią

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza do współpracy wolontariuszy, chętnych do pomocy przy obsłudze 5. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią”, który odbędzie się w dniach 16-19 sierpnia 2017.

Reklamy

 

Praca wolontariusza jest dobrowolną pracą na rzecz festiwalu, a jej najważniejszą korzyścią jest aktywne jego współtworzenie. Festiwal daje wolontariuszowi możliwość spotkania ciekawych twórców filmowych, udziału w pokazach filmowych, wydarzeniach towarzyszących. Po zakończeniu festiwalu każdy wolontariusz otrzyma zaświadczenie o odbytym wolontariacie wraz z krótką opinią.

Będziemy potrzebowali wolontariuszy do pomocy przy obsłudze i nadzorze projekcji konkursowych w kinie (w dniach 16-19 sierpnia 2017) oraz przy obsłudze punktów informacyjno-promocyjnych na Rynku Wielkim w Zamościu oraz w obiekcie CKF Stylowy (w dniach 15-19 sierpnia 2017). Chętnych prosimy o przesyłanie formularzy zgłoszeniowych na adres: wolontariat@stylowy.net do 31 lipca 2017.

Reklamy

Szczegółowe informacje oraz formularze zgłoszeniowe są do pobrania na stronie internetowej festiwalu /www.zamoscfilmfestival.pl/, w zakładce – WOLONTARIAT:

http://www.zamoscfilmfestival.pl/page/21-wolontariat.html