17 czerwca 2024

Noc zakupów i wielki finał loterii w Galerii Twierdza w Zamościu już w piątek

Renault Clio do wygrania w loterii promocyjnej w Galerii Twierdza w Zamościu.
Kto wygra w wielkiej loterii Centrum Handlowego Twierdza Zamość i wyjedzie nowym Renault Clio? Tego już wkrótce dowiedzą się wszyscy biorący udział w loterii, która już powoli zbliża się do wielkiego finału!

Reklamy

 

Wielka loteria w Galerii Twierdza Zamość rozpoczęła się 19-go września i kończy w piątek, 23 października 2015 wielkim finałowym losowaniem, około godziny 21. 00!

O 21.00 rozpocznie się również Noc Zakupów, która potrwa aż do północy. W tych godzinach, specjalne promocje i rabaty dostępne będą dla Klientów niemal we wszystkich sklepach Galerii.

Reklamy

Warto pamiętać, że Loteria w Galerii Twierdza trwa nadal, zatem każdy ma jeszcze szanse wygrać nagrodę główną- samochód Renault Clio.

 

Co zrobić, aby wziąć udział w wielkiej loterii?

Reklamy

Wystarczy zrobić zakupy w sklepach Galerii na kwotę minimum 100 zł, w okresie trwania loterii. Kupony można odebrać bezpośrednio przy kasach w sklepach lub w Punkcie Obsługi Loterii.

Po okazaniu paragonu, należy wypełnić kupon loteryjny, podpisać, oddać do opieczętowania i wrzucić do urny. W razie przedstawienia paragonu na wielokrotność 100 zł, Klient otrzymuje  jeden kuponloteryjny za każde udokumentowane 100 zł, ale nie więcej niż 5 kuponów za 1 dowód zakupu.

Finał loterii i losowanie nagród odbędzie się 23 października 2015 roku, około godziny 21. 00, na specjalnie przygotowanej scenie w strefie restauracyjnej. W losowaniu biorą udział kupony, zebrane w urnie, ze wszystkich dni loterii. Aby odebrać nagrodę główną, koniecznie należy być obecnym na finałowym losowaniu wraz z opieczętowanymi paragonami z okresu loterii, dowodem osobistym lub innym dowodem tożsamości ze zdjęciem. W razie nieobecności wylosowanej osoby, losowanie będzie powtórzone.

Szczegółowe zasady akcji określa regulamin dostępny w Punkcie Obsługi Loterii.

 

Więcej informacji o akcji na stronie www.galeriatwierdzazamosc.pl

oraz na profilu Galerii na portalu Facebook

www.facebook.com/GaleriaTwierdzaZamosc.