21 maja 2024

Placówka SG w Kryłowie pomaga dzieciom

Placówka SG w Kryłowie wspólnie z Zespołem Szkół w Kryłowie wzięła czynny udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej „POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ”. Zbiórka darów przeprowadzona została w Zespole Szkół w Kryłowie i zostały one przewiezione w dniu 5 grudnia 2011r. do Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia w Tyszowcach oraz Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Łabuniach.

a target=”blank” href=”https://picasaweb.google.com/lh/photo/FtGUS38p8zOBDO0jfuKc3dMTjNZETYmyPJy0liipFm0?feat=embedwebsite”>Do zbiórki przyłączyli się również pracownicy z Nadleśnictwa Mircze. W ramach akcji zebrano artykuły szkolne i papiernicze, środki czystości i higieny osobistej, słodycze i żywność długoterminową, łącznie w ilości 147 kg.

Dodatkowo w ramach przeprowadzonej akcji przekazano zebrane dary dnia 6 grudnia br. również kilkunastu rodzinom zamieszkującym tereny przygraniczne.

Darczyńcy akcji:
– Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna „Nadbużanka” w Kryłowie;
– Bank Spółdzielczy w Mirczu
– Pan Stanisław Gietka – właściciel piekarni w Hrubieszowie;
– Pan Krzysztof Szpytma – właściciel Warsztatu Wulkanizacyjnego w Kryłowie;
– Pan Robert Małyska – właściciel Warsztatu Samochodowego w Kryłowie;
– mieszkańcy Kryłowa i okolicznych miejscowości

***

Na zdjęciach – wizyta w Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia w Tyszowcach oraz dzieci wraz z zebranymi darami w Zespole Szkół w Kryłowie.

***

Źródło:
NOSG