15 lipca 2024

Pokaz filmu o Lubelskim Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia „Inny adres zamieszkania”

Bezpłatny pokaz kinowy niezwykłego dokumentu na temat Małego Księcia. Zapraszamy szkoły biorące udział w akcji Twój Dar Serca dla Hospicjum, a także wszystkich chętnych zobaczyć film na dużym ekranie.

Reklamy

19 kwietnia 2013 r. o godz. 10.00 odbędzie się bezpłatny pokaz filmu dokumentalnego opowiadającego niezwykłą historię podopiecznych i pracowników Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia.

Pokaz odbędzie się w Lubelskim Cinema City w CH Lublin Plaza. Organizatorem pokazu jest Lubelskie Hospicjum przy współpracy Cinema City Poland – CC Sp. z o.o. S.K.A. 

Reklamy

Wszystkich zainteresowanych zobaczeniem filmu na dużym ekranie zapraszamy do zgłaszania się drogą mailową: pr@hospicjum.lublin.pl

Kolejny pokaz odbędzie się 26 kwietnia o godz. 10.00, także w Cinema City.

Reklamy

 

Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia opiekuje się dziś 50 rodzinami, dzieci i młodzieży do lat 25, mieszkających w promieniu 100 km od Lublina. Lekarze, pielęgniarki, psychologowie oraz rehabilitanci pokonują codziennie 200- 300 km by do nich dotrzeć. Udzielamy pomocy naszym pacjentom 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Opieka jest bezpłatna dla rodzin Podopiecznych. Hospicjum  finansuje zakup leków oraz specjalistycznego sprzętu medycznego, który funkcjonuje w domach dzieci.