Pół kilograma marihuany i ciasteczeka z zawartością THC

Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających odpowie 19 – letni mieszkaniec gm. Łęczna. Policjanci na terenie jego posesji odnaleźli pół kilograma marihuany, 180 gramów ciasteczek z zawartością THC oraz dwa krzaki konopi o wysokości 2 metrów. Ponadto zabezpieczyli wagę elektroniczną i rozdrabniacze do suszu. Funkcjonariuszom w prowadzonych działaniach pomagał policyjny pies do wyszukiwania zapachu narkotyków.

Reklamy

 

Łęczyńscy kryminalni realizując własne informacje ustalili, że 19 – letni mieszkaniec gm. Łęczna posiada w miejscu swojego zamieszkania środki odurzające. Wczoraj kryminalni pojechali na tą posesję. Funkcjonariusze skorzystali z pomocy policyjnego psa do wyszukiwania narkotyków.

Podczas przeszukania w pokoju, piwnicy, garażu i samochodu stróże prawa ujawnili narkotyki, które znajdowały się w kartonowych pudełkach i woreczkach foliowych. Łącznie kryminalni zabezpieczyli pół kilograma marihuany, 180 gramów ,,ciasteczek” z zawartością THC oraz dwa wysuszone krzaki konopi o wysokości 2 metrów. 

Ponadto policjanci zabezpieczyli wagę elektroniczną i dwa rozdrabniacze do suszu.  19 – letni właściciel narkotyków został zatrzymany i przewieziony do komendy.

Dzisiaj młody mężczyzna zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lublinie. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi  kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

źródło, wideo, fot. KWP Lublin