15 czerwca 2024

Policjanci poszukują kierowcy, który śmiertelnie potrącił pieszego i zbiegł z miejsca wypadku

Chełmscy policjanci ustalają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Wojsławice. 36 letni mężczyzna potrącony został przez samochód. Kierowca auta odjechał z miejsca wypadku. Pieszy zmarł na miejscu zdarzenia.

Reklamy

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 21: 30 w miejscowości Wojsławice w powiecie chełmskim. 36 letni mężczyzna, mieszkaniec gm. Grabowiec, potrącony został przez nieustalony dotychczas samochód. Kierowca pojazdu nie zatrzymał się na miejscu wypadku, odjechał nie starając się udzielić pomocy pieszemu. Na skutek odniesionych obrażeń 36 letni mężczyzna zmarł. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczone zostało celem przeprowadzenia sekcji.

Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady, wykonano szczegółowe oględziny miejsca wypadku. Policjanci poszukują sprawcy i jednocześnie zwracamy się z  apelem do osób, które były świadkami zdarzenia o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Reklamy

Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelny i ucieczkę z miejsca zdarzenia kodeks karny przewiduję kare nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

 

źródło i fot. KWP Lublin (R.L.R)

Reklamy