30 maja 2024

Porzucona Skoda na DW-819 koło Włodawy

Wypadł z drogi, zostawił rozbity samochód i ślad po nim zaginął. Policjanci poszukują uczestników i świadków zdarzenia drogowego do którego doszło w Józefowie koło Włodawy, na drodze wojewódzkiej nr 819.

 

Dziś rano włodawscy policjanci odebrali zgłoszenie o uszkodzonym i przewróconym na bok samochodzie osobowym marki Skoda Octavia.

Pojazd został porzucony dzisiaj w nocy w Józefowie na drodze wojewódzkiej nr 819. Kierujący najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków ruchu i wypadł z drogi na łuku jezdni.

Policjanci sprawdzili pobliski teren z wykorzystaniem psa oraz miejscowe szpitale. To jednak nie doprowadziło do ustalenia kierującego autem, ani też innych uczestników zdarzenia. Pojazd trafił na policyjny parking.

Funkcjonariusze poszukują świadków i uczestników zdarzenia, a także osób które mogły zabrać z miejsca zdarzenia podróżujących tym pojazdem.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w sprawie proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji we Włodawie pod nr tel. (82) 572-72-90.

 

źródło i fot. KPP Włodawa