20 lipca 2024

Postrzelony na polowaniu

Radzyńscy policjanci ustalają okoliczności nieszczęśliwego zdarzenia, do którego doszło w kompleksie leśnym na terenie gminy Komarówka Podlaska, gdzie podczas polowania został postrzelony 48-letni uczestnik.

Reklamy

 

Do wypadku doszło w minioną sobotę, około godz. 16:10, w kompleksie leśnym, pomiędzy miejscowościami Żelizna i Żulinki, na terenie gminy Komarówka Podlaska.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 48-latek z gminy Komarówka Podlaska przebywał w sąsiedztwie 71-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Z przeciwka obu mężczyzn nadbiegała zwierzyna, która minęła linie obu myśliwych, po czym w wyniku rykoszetu, prawdopodobnie po oddanym strzale przez 71-latka, doszło do zranienia.

Reklamy

Z dotychczasowych ustaleń mundurowych wynika, że 48-latek w chwili zdarzenia był pod działaniem alkoholu. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 0,5 promila alkoholu.

Prowadzone w tej sprawie postępowanie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Radzyniu Podlaskim pozwoli wyjaśnić dokładnie przebieg całego zdarzenia.

Reklamy

 

źródło i fot. KMP w Radzyniu Podlaskim