18 czerwca 2024

Poszukiwany sprawca śmiertelnego potrącenia rowerzysty

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło wczoraj w Parczewie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadącego rowerzystę potrącił samochód osobowy, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Na leżącego na jezdni 55-latka dodatkowo najechało kolejne auto. Mężczyzna na skutek odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu.

Reklamy

 

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 22.00  na ulicy Polnej. W rejonie ciepłowni, kierującego rowerem mieszkańca Parczewa potrącił samochód osobowy. Kierowca nie zatrzymał się, aby sprawdzić, co stało się rowerzyście, tylko oddalił się z miejsca wypadku.

Pogotowie ratunkowe na miejsce wezwali przypadkowi przechodnie. Po kilku minutach w trakcie oczekiwania na karetkę, na leżącego na jezdni mężczyznę najechało inne auto. Kierująca audi prawdopodobnie nie zauważyła cyklisty.

Reklamy

55 letni mieszkaniec Parczewa z rozległymi obrażeniami trafił do parczewskiego szpitala. Tam jednak nie udało się go uratować. Zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Policjanci poszukują sprawcy wypadku, który uciekł z miejsca. Trwają czynności zmierzające do jego zatrzymania. Mundurowi badają teraz wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Reklamy

Apelujemy do osób, które mogłyby być świadkami tego zdarzenia o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Parczewie po nr tel. 83 355 32 10 lub z najbliższą jednostką policji pod nr 112 lub 997.

 

 

źródło i fot. KPP Parczew