Przebiegli „kilometr dla Moniki” – ZDJĘCIA, WIDEO

Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej podjęli wyzwanie kolegów z Podkarpacia i dołączyli do akcji charytatywnej „Kilometr dla Moniki”.

Reklamy

Challenge „Kilometr dla Moniki”, to akcja wspierająca leczenie i rehabilitację 28-letniej Moniki, siostry policjanta, która w połowie listopada uległa wypadkowi drogowemu. Akcja zapoczątkowana przez Komendę Powiatową Policji w Wieliczce bardzo szybko zyskała odzew innych instytucji.

Nadbużański Oddział SG przyjął nominację do udziału w tym dobroczynnym przedsięwzięciu. Akcję również szeroko rozpropagowano wśród funkcjonariuszy i pracowników  NOSG. Wpłaty będą dokonywane indywidualnie na konto zbiórki:

Reklamy

https://www.siepomaga.pl/monika-durak?fbclid=IwAR33Fwbntt3Y-ExnORDlPylaPgQX4HpnETYsMgIUJXgEerV49q1VHCgsfic

Oczywiście tak, jak to miało miejsce u naszych południowca sąsiadów, nieodzownym elementem tej akcji był bieg. W Nadbużańskim Oddziale SG pobiegła zarówno grupa funkcjonariuszy z komendy oddziału, jak i grupa dwudziestu nowo wcielonych do służby funkcjonariuszy. Całości przewodniczył gen. bryg. SG Jacek Szcząchor, który do udziału w akcji nominował naszych „północnych sąsiadów”, a więc koleżanki i kolegów z Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej.


(info i fot. NOSG)


Zobacz też:

Nowi funkcjonariusze w szeregach NOSG – ZDJĘCIA

Nowi funkcjonariusze w szeregach NOSG – ZDJĘCIA

LubieHrubie na Instagramie