Region: Zderzenie i dachowanie. Wyprzedzał na zakręcie

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj rano w miejscowości Turka. Kierujący samochodem m-ki volvo podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem. Auto zderzyło się z jadącym z przeciwnego kierunku mercedes, uszkodzony został także jadącym za nim autosan. Następnie volvo zjechało z drogi, gdzie uderzyło w drzewa a później dachowało. Kierowca i pasażerka volvo zabrani zostali do szpitala.

Reklamy

Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 6: 40 w miejscowości Turka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem m-ki Volvo jadąc od strony Łęcznej, na łuku drogi podjął manewr wyprzedzania. Kierujący stracił panowanie nad pojazdem, auto zjechało na przeciwny pas, gdzie doszło do zderzenia z mercedesem. Odłamki samochodu uszkodziły także jadący za mercedesem pojazd m-ki Autosan.
 
Volvo zjechało następnie na lewe pobocze uszkadzając przydrożne drzewo i kapliczkę. Pojazd później dachował. Dwie osoby, kierowca i pasażerka pojazdu przewiezione zostały do szpitala.
 
 
 
źródło: KWP Lublin (R.L.R)