Rekrutacja osób chętnych do wyjazdów na basen

Jeśli jesteś uczniem szkoły specjalnej z powiatu hrubieszowskiego lub zamojskiego, w wieku 8-16 lat, masz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego i jesteś chętny oraz masz ochotę pojechać na basen do Zamościa, to serdecznie ZAPRASZAMY.

Reklamy

Stowarzyszenie MAMY SIEBIE już 27 października 2012r. organizuje pierwszy z ośmiu wyjazdów na krytą pływalnię, w ramach projektu  „Prowadzenie grupowych i indywidualnych zajęć   –„Pływam jak delfin” – grupowe zajęcia na basenie”. Zadanie zostało dofinansowane przez Samorząd Województwa Lubelskiego ze środków PFRON.

W ramach projektu zostanie zorganizowanych sześć wyjazdów na krytą pływalnię do Zamościa, w każdą sobotę po dwie godziny od 1400-1600. Pierwszy wyjazd już 27 października 2012r. oraz dwa wyjazdy na tygodniu po zorganizowaniu grupy i wspólnym ustaleniu terminu. 

Rekrutacja 20 uczestników trwa do 19 października 2012 roku i odbędzie się na podstawie deklaracji, zawierającej pisemną zgodę rodziców /opiekunów oraz podpisanie regulaminu zajęć.

Udział w projekcie dotyczy tylko uczniów szkół specjalnych, którzy nie mają przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zajęciach na pływalni.

Lista osób biorących udział w projekcie oraz lista rezerwowa będzie dostępna w biurze Stowarzyszenia.

W ramach projektu dzieci mają zapewnioną opiekę (2 opiekunów), dojazd na zajęcia na basenie, ubezpieczenie, napój, baton oraz wejścia na pływalnię. Od uczestników wymagany jest strój kąpielowy, klapki, czepek oraz ręcznik. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy. Kontakt 507544788 lub ul. Zamojska 16a Hrubieszów

 

Stowarzyszenie MAMY SIEBIE

 

Regulamin »

Deklaracja »