RGB – premiera klipu Spring Rolls z Marcinem Kwaśnym

Spring Rolls – zespół, który wystąpił na tegorocznej scenie Miejskiego Festynu z Radiem Lublin promuje swój najnowszy singiel do debiutanckiej płyty! Gościnny udział w teledysku do utworu „RGB” wziął aktor Marcin Kwaśny, odtwórca głównych ról w filmach „Rezerwat”, „Historia Roja”, czy „Pilecki”.

Reklamy


– Singiel RGB jest piosenką, która zapowiada naszą debiutancką płytę – mówi wokalista, Artur Łukasik. – Na razie nie zdradzamy wielu szczegółów. Możemy powiedzieć, że piosenki są już na ukończeniu, a premierę przewidujemy na początku 2017 r. Singiel jak i teledysk zwraca uwagę na to jak bardzo zamykamy się w świecie trzech barw. Pokazuje jak bardzo ten świat jest ograniczony, jak trudno się z niego wydostać. Nie chodzi nam o powstrzymanie tego pędu i zachwytu nad technologią, tego się nie da już zmienić. Jedyne co możemy zrobić to dawać ludziom świadomość niebezpieczeństw jakie niesie ze sobą XXI wiek – dodaje.

W teledysku udział wziął 37-letni aktor Marcin Kwaśny, który ma w dorobku role m.in. w filmach „Historia Roja” (zagrał brata tytułowego „Roja”), „Pilecki” (dokument o rotmistrzu Witoldzie Pileckim), czy serialach „Szpilki na Giewoncie”, „Wiadomości z drugiej ręki”, „Czas honoru”, „Barwy szczęścia” i „Dwie strony medalu”. Produkcją muzyczną utworu zajął się Lech Pukos, natomiast miksem i masteringiem Jacek Miłaszewski. Klip wyreżyserował Gabriel Piętka.

Początki Spring Rolls sięgają 2011 roku. Formacja z Kraśnika ma na swoim koncie singel „Desinger” z 2013 roku, trzyutworowe demo „New born” (2014) oraz singiel Lunatics (2015) z teledyskiem. Wydawnictwa spotkały się ze sporym zainteresowaniem słuchaczy. Zespół intensywnie koncertuje. Jednym z milszych występów, który wspominamy był ten, podczas którego mieliśmy przyjemność supportować Kasię Kowalską na rynku starego miasta w Sandomierzu. Obecnie przygotowujemy się do jesiennych występów klubowych. Po wszystkie szczegóły, jak i dalsze daty koncertów serdecznie zapraszamy na naszego facebooka, czy też stronę internetową – zachęcają muzycy.


Więcej na:

www.springrollsband.wix.com/nowa

www.facebook.com/SpringRollsBand